SHOWROOM w Białymstoku

25 lutego 2015

W Białymstoku mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie około 40 osób, co nadało spotkaniu kameralny charakter, ułatwiło rozmowy i wymianę poglądów.

Szkolenie rozpoczęła Monika Buzun krótką prezentacją dotyczącą zasad i możliwości wprowadzenia na białostockim rynku usługi home stagingu. Podczas przerwy, przy kawie i herbacie udało się porozmawiać o specyfice pracy na podlaskim rynku nieruchomości. Drugim tematem były możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy pośrednika. Jak zwykle rozwiązania Szybko.pl prezentowane przez Jakuba Puca cieszyły się dużym zainteresowaniem. W przerwie konsultanci mieli szansę przybliżyć obecnym możliwości współpracy z Szybko.

Ostatnia prezentacja dotyczyła automatycznych systemów wycen nieruchomości. Rozpoczęliśmy dyskusją na temat aktualnie stosowanych metod wyceny.  Podczas przeprowadzania kilku wycen wspólnie ustaliliśmy, iż w przypadku rynku białostockiego automatyczny system wycen  AVM Szybko.pl jest skuteczny, a ceny szacowane przez system są bliskie transakcjom wykonanym w ostatnim czasie.

W Białymstoku po raz pierwszy uczestnicy SHOWROOM otrzymali certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu.